9 kwietnia 2017

Wycieczka po okolicy #1

Dzień dobry!
Niedawno zmieniłam miejsce zamieszkania. Nie jest to nic odległego, bo wieś oddalona o jakieś 15 km od Obornik, ale jednak - jest to jakaś zmiana. Baardzo podoba mi się tutejsza okolica. Dużo lasów. W zasadzie same lasy. Cudowne drogi do biegania i spacerowania i gdy tylko skończę rok szkolny (a to już za mniej niż trzy tygodnie!) to będę biegać częściej i dłużej - w końcu postanowiłam wydłużać kilometraż. Tutejsze ścieżki mi na to na pewno pozwolą. Doceniłam bieganie po lesie, naprawdę. W mieście nie bardzo miałam takie możliwości, bo lasy były małe a zazwyczaj i tak jak nie szła jakaś ulica, to był park linowy, schronisko itp.
Dziś rano z Markiem, mojej mamy mężem, jechaliśmy do Obornik po cement do fundamentów. Nie byłoby w tym nic fascynującego, gdyby nie to, że.. prowadziłam busa! Wczoraj sobie zażartowałam, że mogę być kierowcą, ale Marek potraktował to bardzo poważnie, haha. W sumie nie miałam żadnych problemów z tym, nawet udało mi się zaparkować koło "Biedronki" i bez żadnych komplikacji wyjechać, ani razu mi nie zgasł, więc naprawdę sukces. W drodze powrotnej zamiast odbić na dom, pojechaliśmy w las. Marek mi pokazał świetne miejsce, 3 km w głąb lasu, sztuczne jezioro, opuszczone budynki - tam jest po prostu PIĘKNIE! Już wiem, że gdy tylko zaświeci słońce, wybiorę się tam na bieganie.
Przy okazji zapraszam do obejrzenia mojego wykonania utworu "Zapominam przy tobie" na Przeglądzie Młodych Talentów MIKROFONIA 2017 (finał) w Obornikach! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz