6 marca 2017

Co się u mnie dzieje? #występy #samochód #znajomi

Hej!
Moje pisanie na blogu jest strasznie nieregularne i marzę o tym, że się to kiedyś zmieni. Moje życie w ostatnim czasie jest bardzo intensywne, wiele się dzieje, czasami mam więcej zajęć niż dnia - ale właśnie to kocham najbardziej.

Zacznijmy od najbardziej błahej rzeczy - pofarbowałam włosy. Nie ma jakiejś spektakularnej zmiany, chciałam, by były jaśniejsze i bardziej rude... nie rozjaśniły się, są po prostu nieco bardziej rude.
Wspominając "Napój miłosny" - artykuły o nas pojawiły się w dwóch lokalnych gazetach. Jedną miałam okazję widzieć, drugiej niestety nie. Bardzo żałuję, że ich nie mam kupionych!! To byłaby taka cudowna pamiątka...


W lutym w końcu mój samochód, który był prezentem na osiemnaste urodziny, zaczął jeździć. Niestety, długo się nim nie nacieszyłam - znów jest w rozbiórce.. Miałam taką nadzieję, że jutro pojadę nim do szkoły, a wszystko znów pod znakiem zapytania. No nic, mama z mężem mają czas do końca tygodnia na zrobienie go, jeśli chcą, żebym u nich została, haha. Dojeżdżanie 15km do szkoły busikiem nie widzi mi się. Samodzielnie nawet zmieniałam naklejkę z rejestracją, a samochód robi nam psikusy!


Oprócz wieczorka "Napoju miłosnego", wystąpiliśmy także teraz, w ostatni piątek, w Niemieczkowie z okazji Dnia Kobiet. Śpiewaliśmy oraz przedstawialiśmy scenki z książki "Kawałki męskie, żeńskie i nijakie" Stefanii Grodzieńskiej. My mamy dobre zdanie, mam nadzieję, że kobietom, dla których to przygotowywaliśmy, też się podobało.Na gitarze uczę się już grać jakieś półtorej miesiąca i powiem szczerze.. nie rozumiem, dlaczego nie zabrałam się za naukę wcześniej. To jest niesamowita satysfakcja, gdy jestem w stanie wziąć do ręki chwyty i grać, bardziej czy mniej płynnie, ale grać. I śpiewać do tego. Będę dążyć do jak najlepszego poziomu umiejętności! Moja gitara dostała nawet w końcu pokrowiec, żeby się nie niszczyła przy wożeniu na zajęcia gitarowe.Z kolegą z klasy postanowiliśmy zacząć uczyć się do matury z chemii. Oboje na bieżąco jesteśmy z niej dobrzy, ale gdy przyjdzie do zadań z poprzednich działów czy klas.. to nas to przerasta. Dlatego czas na powtórki nadszedł, pracujemy, oby było widać tego efekty!Z moim bieganiem ostatnio jest różnie. Do końca lutego częściej ćwiczyłam, niż biegałam, a zaczął się marzec, jestem u mamy i biegać jeszcze nie byłam. Co mam chęci i czas, to leje deszcz, a gdy mam sporo do zrobienia lub jestem cały dzień poza domem... piękna pogoda. 


A co z moim zdrowym jedzeniem? Cóż, jem zdrowo, bo takie mam nawyki, ale nie odmawiam sobie słodyczy, co już jest gorsze. Ostatnio wpadł duży deser lodowy, gofry, u znajomych jakieś ciasta czy czekolada... lato idzie, czas zacząć uczyć się odmawiać, haha. 
W ostatnim czasie zyskałam wielu bliskich znajomych, może nawet przyjaciół. Znalazłam ludzi z takimi samymi zainteresowaniami jak ja, z podobnymi celami, marzeniami. Staram się otaczać takimi ludźmi po to, by być szczęśliwą. Z kilkoma osobami moje relacje się poluźniły, ale kosztem ludzi, z którymi mam naprawdę wiele wspólnego. Mam nadzieję, że to przyniesie nam zarówno korzyści psychiczne, jak i takie, dzięki którym będziemy mogli wzajemnie pomóc sobie spełniać marzenia.
To tylko skrót tego, co dzieje się w ostatnim czasie w moim życiu. Mam nadzieję, że osiągnę w końcu spokój i harmonię w życiu, odnajdę prawdziwe szczęście, zyskam samych prawdziwych przyjaciół i będę mogła żyć pełnią życia, a do matury podejdę ze świadomością, że zdam ją najlepiej jak potrafię i nie będę niczego żałować, żadnej podjętej decyzji. 


1 komentarz:

  1. Muszę powiedzieć Leonowi, że jest sławny ;)

    OdpowiedzUsuń